Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-05-26T16:57:15+00:00

Hakkımızda

2015 Yılından bu yana yaklaşık 3 senedir sosyal medya üzerine çözüm üretmekteyiz. Sosyalreklamcı olarak yolumuza devam etmeye başladığımız bu yolda Instagram, Twitter, Google, Youtube ve Facebook gibi dev Sosyal platformlar üzerindeki şahıs ve firmalara çözüm ortaklığı sunmaktayız. Siz de mükemmel kaliteli ve hızlı çözüm merkezi SosyalReklamcı’ya hoş geldiniz.
SosyalReklamcı sizlere dünyanın en büyük dijital platformlarında rehberlik ediyor. Sosyal medya üzerindeki çeşitli çalışmalar ile hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.
Kişisel bilinirlik, marka bilinirliği daha popüler hale gelme ve insan bilincinde yer edinmek için sosyal medyanın gücü tartışılamaz derecede büyük. Tam da bu noktada sizlere benzersiz çözümler sunacak bir sosyal medya ajansına ihtiyacınız var ise işte o ajans burada sizleri bekliyor olabilir.

Hizmet Politikası

Hizmet politikamız tamamen müşteri odaklı gelişmektedir. Müşterinin memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmet politikamız verilen hizmetin bizi temsil ettiğini düşündüğümüz için hizmet odağı müşteri olmaktadır.

HİZMET KALİTESİ

Müşteri geri dönüşümlerine (feedback) göre yaptığımız testler sonucunda takipçi, beğeni, oto beğeni ve hesap yönetimi hizmetimizi değerlendirdik.

Aktiflik 90%
Kalıcılık 85%
Doğallık 80%
Destek 95%