by Sosyal Reklamci

Share

by Sosyal Reklamci

Paylaşım

Instagram beğeni hizmeti alabilmeniz için profilinizin gizli olmaması; herkese açık durumda olması gerekmektedir. Sizden kesinlikle şifrenizi istemiyoruz.

Sitemizden, dilediğiniz sayıda instagram beğeni satın alabilirsiniz. Dilerseniz mevcut gönderilerinize, dilerseniz ekleyeceğiniz gönderilere otomatik gelecek şekilde beğeni satın alabilirsiniz.

Instagram beğeni hizmeti alabilmeniz için profilinizin gizli olmaması; herkese açık durumda olması gerekmektedir. Sizden kesinlikle şifrenizi istemiyoruz, sadece fotoğrafınızın linkini veya profil adresinizi istemekteyiz. Bir adet fotoğrafınıza minimum 100 adet beğeni olacak şekilde gönderim sağlayabilmekteyiz. Instagram beğeni gönderilerimiz anlık olarak işleme alınmaktadır, dilediğiniz zaman satın alarak anında beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

❤️❤️❤️ Türk Gerçek Beğeni sunucumuz stabil hale gelmiştir ve piyasadaki en kaliteli datadır, tüm servislerimiz sorunsuz çalışmaktadır. Yabancı gerçek beğeni servisimiz de aktif ve sorunsuz şekilde doğal artışla sonuçlanmaktadır. ❤️❤️❤️

 

Neden Instagram Beğeni Satın Almalıyım?

Günümüzün bir numaralı sosyal medya platformu açık ara Instagram’dır. Kişisel bir profilimiz veya işletme profilimizde binlerce takipçimizde olsa herhangi bir beğeni, izlenme gibi etkileşim olmadığında hiç bir anlamı kalmıyor. Bazı profillere baktığımızda, binlerce takipçisi mevcut fakat gönderilerinde sadece 5-10 adet beğeni bulunuyor. Bu şekilde bir profil sahibine yarardan çok zarar sağlamaktadır.

Instagram Beğeni Satın Almanın Faydası Nedir?

Takipçi, beğeni oranını korumak çok önemli fakat bunun dışında gönderilerimizi gerçekten beğenen fakat az kişi beğendiği için çekinen takipçilerimiz olabilir. Bunların kalabalıkta belli olmam diye düşünüp gönderilerimize beğeni olarak dönüş yapmalarını sağlayabiliriz.

 

Yeni Instagram Algoritmasında Beğeni Çok Önemli!

Uzun süredir instagram kullanıyorsanız, son günlerde beğenilerinizin azaldığını düşünmüş olabilirsiniz. Bunun sebebi ise siz değil instagram algoritmasıdır. Artık Instagram’da beğenilen ve yorum yapılan gönderiler yukarıda çıkarken, paylaşıldığından itibaren ilk saatlerde beğenilmeyen gönderiler takipçilerinizin sadece çok az bir kısmına gösteriliyor. Bu nedenle instagram beğeni satın alma gibi işlemler yapmayanların gönderileri değerini artık yitirdi diyebiliriz.

Siz de gönderilerinizin takipçileriniz tarafından görülmesini istiyorsanız sitemizden kolayca instagram beğeni satın alabilirsiniz.