by Sosyal Reklamci

Share

by Sosyal Reklamci

Paylaşım

İnstagram Bot Takipçi Satın Al· ⚡ DÜŞÜŞ ÇOK AZDIR · ⚡ 1-30 Dakikada Gönderim · ⚡ DÜŞÜŞLERE KARŞI 30 GÜN TELAFI GARANTILIDIR · ⚡ Gönderim Hızı : 10 Dk da 10K ⚡ DÜŞÜŞLERE KARŞI 30 GÜN TELAFI GARANTILIDIR ⚡ Resimli Bot & Gerçek Kullnıcılardır ⚡ Şifreniz Gerekmiyor! ☎️ 7/24 Canlı Destek

Instagram Bot Takipçi Nedir?

İnstagram bot takipçi yazılımcılar tarafından oluşturulan ve gerçek kişiliği bulunmayan hesaplardır. Kullanım amacı Hesabınız da ki takipçilerin yükseltilmesidir. Yazılım sayesinde beğeni ve yorum ve hatta Video Reels izlenme bile yapmaları da mümkündür.

Instagram takipçi botları, bir Instagram hesabındaki takipçi sayısını artırmanın yanı sıra gönderilerin görünürlüğünü ve etkileşimini artırmak için kullanılmaktadır. Instagram hesap sahipleri tarafından hızlı bir şekilde takipçi artırmak için kullanılırlar ancak Instagram kullanım koşullarını ihlal edebileceklerinden dikkatli kullanılmaları gerekir.

Profösyonel ekibimiz ve doğal takipçi artışı gönderimimiz sayesinde İnstagram Bot Aldığınız da sizin endişelenmenize gerek olmayacak.

Gerçek bir etkileşim yok.
Instagram botları insan etkileşiminin yerini alamaz. İnAktif takipçilerdir ve Düşüş yüzdesi oldukça fazladır.

Bot Takipçiler Düşer Mi?

Öncelikle şunu yeniden hatırlatmalıyız ki bot takipçiler birer şahıs değildir. Bu hesapları üreten günümüzde bir çok şirketler vardır. Çünkü Bot takipçi paketleri diğer servislere göre daha ekonomik diğer bir mana da çok daha ucuzdur.

Peki Bot takipçilerin düşmesine gelirsek, Instagram’ın otomatik sistemlerinin onları bulabilmesi ve her an silebilmesidir. Yani instagram bunun için devasa sunucular ve özel yazılımlı botlar kullanarak bizlerin haberı olmadan defalarca her hesabı yenıden yenıden kontrol ediyorlar ve tarıyorlar. Spam , Fake , İnstagram Bot gibi hesapları buldukları anda bu tarama sonucu hesaplar siliniyor veya askıya alınıyor.

Bot Takipçi Özellikleri Nelerdir?

Instagram Botları (IG Bot), örneğin etkileşimler, yorumlar, doğrudan mesajlar, takip etme, takibi bırakma ve beğeniler gibi hesabınızın etkinliğini otomatikleştirmeye yardımcı olur.

Profesyonel Sosyal medya yöneticileri bile, her hesabın aynı anda etkileşimde kalmasını sağlamak için birden fazla sosyal medya hesabını yönetmekte sorun yaşıyor. Bu durumda, diğer önemli görevler için size yeterince zaman kazandırdığı için Instagram botlarını kullanmak çok faydalı olabilir…

Instagram Bot Takipçi ve Gerçek Takipçi Farkları

En bariz özellikleri başlıktan da anlayacağınız gibi İnstagram bot yani inaktif yakipçilerdir ama Gerçek takipçi ise sizin gönderilerinizle ve hesabınızla yorum, beğeni veya izlenme tarzı etkileşime geçebilen hesaplardır.

Bilgisayar uzmanları , yazılımcılar yarafından geliştirilen ve hiç bir gerçekliği bulunmayan bu otomasyon bot takipçiler sayesinde milyonlarca kişi faydalanıyor ve hesaplarını hızlı bir şekilde yükselişe geçiriyorlar.

Türkiye de genelde yanlış bilinen bir diğer durum ise lokasyonu her yabancı olan takipçilerin Bot olduğu sanılması. Halbuki son zamanlarda kaliteli İnstagram Türk Bot Takipçileri de üretilmektedir.

Bot Takipçi Almak Mantıklı Mı ?

Bu sorunun cevabını şöyle anlatmakda fayda var; Öncelikle yukardaki makaleden anladıgğımız gibi bot takipçi etkileşimsiz bir servistir. Yani İnstagram Bot Takipçi Satın Alırsanız sadece ve sadece takipçi sayınızı yükseltmiş olursunuz. Daha fazla birşey beklememelisiniz bu servisten.

Bunun yanı sıra Bot Takipçinin fiyatının diğer servislere göre daha ucuz olması da ayrı bir avantajdır. Bu pakette tek negatif bir şey söylemek gerekirse düşüşler fazladır. Çünkü yukardaki makalemizde de anlattığımız  gibi İnstagram Bot konusunda çok agresif bir tutum sergiliyor ve sürekli güncellemeler ve taramalar yapıyor. Bu taramalarda bulunun veya tespit edilen Bot Takipçiler ise ya banlanıyor veya hesaplar askıya alınıyor.

Böyle olunca, bu askıya alınan hesaplar yani bot takipçiler otomatik olarak sizi takipten çıkmış oluyor ve takipçi sayınız düşüyor.